Jaunākās atsauksmes

Bērnu sociālās aprūpes centrs “Rīga”

2010-02-27 21:59:54

Liktenis izspēlēja grūtu likteni man manam vīram un mūsu Mīļajai meitiņai...dzemdību rezultātā mūsu Mazulīte guva smagu traumu - centrālās nervu sistēmas bojājumu smadzenītēs, akūta skābekļa trūkuma dēļ...Mūsu Princesīte nemāk ēst, norīt siekaliņas, kuras ik pa laikam ir jāatsūc,viņai ir zilēšanas un krampju lēkmītes un mūsu mīļā Mazulīte nemāk saskatīt savus mīļo Mammīti un Tētīti...grūti bija pieņemt lēmumu ievietot mūsu tik ļoti gaidīto un no visas sirds plānoto Mīlulīti kādā no aprūpes centriem...rezultātā izvēlējāmies aprūpes namu "Rīga".Tiku baidīta ar šausmīgām runām par ārkārtīgi nevīžigo aprūpi tādos centros, ka tur visiem esot vienalga...runu dēļ dzīvoju murgos, tā jau bērniņam grūti šajā Pasaulē, bet kad vēl stāsta par tur tik šausmīgo aprūpi, tad pazūd tā jau zudusī Pasule pavisam...TAČU, cilvēkiem laikam citu nav ko darīt kā runāt un dot sliktu slavu...tur strādā Māsiņas, kuras , ir tāda sajūta nevis strādā,bet dzīvo tur un mīl katru bērniņu...mūsu Princesīte ir tiešam Princesīte šo māsiņu rokās, meitiņa ir vienmēr tīra un tik skaisti smaržo, Māsiņas sapucē manu Saulīti, kad nāku pie viņas pavadīt laiku, viņas viņu čubina un auklē, viņas svin bērniņu jubilejas un sagādā davanas mazuļiem, neskatoties uz to ka bērniņi ir pārāk mazi lai to saprastu vai arī bērniņi to nevar nemaz saprast, savu slimību dēļ, māsiņas to dara jo viņas zin, ka dziļi sisrsniņā šie mazuļi jūt un zin, māsiņu sarūpētās rūpes un mīlestību...visvairāk mani aizskustināja, kad es atnācu savā vārdadienā pie savas meitiņas un māsiņas bija sarūpējušas no papīra salīmētu skaistu puķīti, kura gulēja manas meitiņas šupulītī, vecēkā māsiņa man šo puķiti pasniedz sakot, kā tā ir Mammītei no Meitiņas...man asars saskrēja acīs...vai cilvēki, kuriem būtu vienalga, tā darītu?! Šī puķīte man stāv mājās goda vietā un es zinu, kā tā ir no mana vismīļākā cilvēciņa Pasaulē - no manas mīļās meitiņas Evelīnītes!!! Mīļš Paldies Jums aprūpes centra, Kapseļu 18 "Rīga" darbiniekiem un it sevišķi vecākai māsiņai, kuras vārdu diemžēl vēl nēesmu iegaumējusi! Mazā Evelīna un viņas mammīte Diāna.

Novērtēt šo atsauksmi :

57pt


SIA NSGRUPA

2010-02-17 10:22:03

Uzrakstīju epastu, ar lūgumu pateikt piegādes cenas un noprecizēt atlaides atkarībā no iegādes daudzuma - jau TREŠO dienu nav nekādas atbildes. Laikam NSGrupas darbinieki nemāk rīkoties ar epastu !

Komentāri(2)

Novērtēt šo atsauksmi :

10pt


Ūdensputni Sia

2010-02-10 14:08:22

Ļoti jauks pasākums kopā ar "Ūdensputniem". Atrakcijas, pasākumu vadītājs - viss ļoti augstā līmenī! Smiekli un jautrība tajā vakarā netrūka. Serviss Eiropas līmenī! Lai jums foršajiem izdodas!

Novērtēt šo atsauksmi :

33pt


Abava-Auto

2009-12-28 21:57:33

braucām slepot uz Slovākijas Tatriem. Jauki šoferīši, kulturāla apkalpošana, vissu laiku silts salons!Lai Jums veicas šajā grūtajā krīzes laikā.

Novērtēt šo atsauksmi :

38pt


JŪLĪTES PASAULE

2009-11-30 17:06:07

Ogromnoe spasibo!!!!!!!!nasa svadjba bila skazocno ukrasena,mi daze ne ozidali,harosie,ceni,otlicnoe ponemanie,ne pozeleete esli Vas praznik ukrasit JULITES PASAULE spasibo boljsoe NIKA I DENIS

Novērtēt šo atsauksmi :

8pt


CarRent Auto un Minibusu noma

2009-11-19 22:12:08

Paldies par laipno apkalpošanu un pretīmnākšanu klientiem. Kopumā jauni auto par labām cenām - viss laicīgi un bez kavēšanās. Izmantoju kompānijas pakalpojumus jau vairākus gadus un nekādu pārsteigumu nekad nav bijis. Rezervēšana notiek vienkārši telefoniski vai caur CarRent.lv mājas lapu.

Novērtēt šo atsauksmi :

8pt5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Lapa 9 no 25