Jaunākās atsauksmes

SIA "Impro ceļojumi"

2010-10-26 11:20:32

SIA IMPRO Vadībai un Pārējie ceļot gribošiem .Izmantoju Impro ceļojumus Klasiskā Itālija un Klasisko Ķīnu 12.09. Pirmoreiz šokēja pensionēto sieviešu skaits grupā Domāju ka Klasiskā Ķīna par 1350 Ls ar ++ Ls būs citādāk bet tas pats ,pat ar 0 zināšanām Angļu valodā.Mēs trīs no grupas pārunājam un nolēmām ja nekas nemainīsies vairs nepiedalīsimies.Pat vairāk uzzināju ka Rietumamerikas grupā 81 gadīgam bija problēma ka pārējie bija spiesti uzvilkt Gāzmaskas labi ka Lidmašinā tādas ir.IESAKU Maršruta aprakstos atzīmēt GRŪTīBAS pakāpi ,pierakstot grupā vēlreiz pasvītrot kas sagaida 10 st.lidojumā ,1,5km.augstos kalnos,laika nobīdē un tt. Atsevišķi organizēt grupas pensionāriem /paredzēt piemaksu grupas VadĪtājam par sagādāto stressu/ Atsevišķi grupas līdz 55. Ja NĒ tad zaudēsiet jaunus spējīgus KLIENTUS .Ja Vēl kādam ir līdzīgas domas rakstiet kaut gan Impro vadībai ir daudz kas vairāk zināms.Ja tā,tad tas ir nopietni.Paceļās jautājums vai cilvēku labsajūta vienreizējā braucienā vai peļņa???

Komentāri(14746)

Novērtēt šo atsauksmi :

19pt


Paklāju Ātrā Palīdzība

2010-07-28 21:25:36

Godīgi un ātri strādā. Tiešām Ātrā Palīdzība, jo reāģē uz izsaukumi ļoti ātri. Esmu jau gadu viņu patstāvīgais klients, un apmierināts

Komentāri(1)

Novērtēt šo atsauksmi :

5pt


Hotel Jafa Tūja

2010-06-23 13:24:56

Teiksim tā, vieta ļoti skaista, viesnīca labi iekārtota, mājīga. Bet viss līdz vienam brīdim - no rīta domājām kā tikai ātrāk braukt prom, kamēr saimniece atkal nav atskrējusi un histēriski sākusi bļaut un gandrīz vai sākusi draudēt izsaukt mums policiju (pilnīgi nevajadzīgi). Ja gribat izlaidumu svinēt vai vienkārši paballēties normāli - neiesaku šo vietu (nerunāju par kāzām, kad noīrē visu viesnīcu). Ja gribat divatā pavadīt laiku - visai piemērota vieta.

Novērtēt šo atsauksmi :

15pt


Mācību centrs Baltimage

2010-05-15 10:23:11

Par šiem kuriem uzzināju i-netā, pieteicos un ne mirki nenožēloju par izdarīto izvēli. To iesaku darīt arī cietiem, kas vēlas nostiprināt vai atsvaidzināt savas angļu valodas zināšanas. Mācību centrā Balticimage ir draudzīgas cenas, patīkama atmosfēra.Par pasniedzēju Ivitu varu teikt tikai pozitīvo.Viņa spēj aizraut ar savām vadītajām nodarbībām, spēj iemācīt katram, kas tur ir ieradies un vēlas apgūt angļu valodu. Iesaku doties uz šo mācību iestādi un par izvēli nenožēlosiet! :)

Komentāri(1)

Novērtēt šo atsauksmi :

65pt


Mācību centrs Baltimage

2010-05-07 19:19:45

Nesen beidzu kursus maaciibu centraa “BaltImage”, un veeleejos daliities pieredzee ar tiem, kas veelas maaciities valodu, un iedrošinaat izveeleeties maaciibas tiessi ssajaa maaciibu centraa. Kursi bija visaptverossi un to laikaa vareeja apguut visu nepieciessamo – sarunas veidossanu, komukaaciju, liels uzsvars tiek likts uz runaassanu, kaa arii gramatiku un jaunu vaardu apguvi. Ļoti augsti veerteeju pasniedzeeju, kura speeja aizraut ar savaam lekcijaam un interesanto pasniegssanas stilu. Centra telpaas valda arii lloti patiikama gaisotne, maaciibas noris mazaa grupaas, vai pat tikai 4 vai 2 cilveeku grupaas, kas ir nedaudz daargaak, taccu draudziigaas maaciibu centra cenas padara arii ssaada veida apmaaciibas pieejamas visiem. Pasniedzeeji sseeit speej straadaat ar katru "studentu" individuaali, neskatoties uz apmaaciibu grupaas, un liidz ar to maaciibu process ir kvalitatiivaaks. Viss, ko varu teikt, man patika! Es tiessaam iesaku ssos kursus, ja nepieciessama zinaassanu nostiprinaassana un uzlabossana. Izmantojiet iespeeju uzlabot runaassanas prasmi un guut prieku no kursiem. Veelot veiksmi un panaakumu gan visam maaciibu centra kolektiivam, gan arii esossajiem un topossajiem studentiem... :)

Novērtēt šo atsauksmi :

60pt


Mācību centrs Baltimage

2010-05-07 17:49:03

Учебный центр "BaltImage" я нашла через one.lv. Могу сказать только хорошее! Отличное преподавание, интересное обучение! Преподаватель всё прекрасно объяснит, терпеливо подождёт, поправит, если сказала неправильно, если что-то не понятно, будет объяснять, пока не станет понятно, но обычно второго раза хватает!:) Очень дружеская атмосфера, легко, без напряжения, весело проходят занятия, что хочется продолжать и продолжать сюда приходить! Хочу также отметить, что очень удобно добираться и прекрасная парковка около учебного центра! Также далеко не огорчает цена обучения!:) ЗЫ: планирую повышать свой уровень английского и дальше в Учебном центре "BaltImage"! Ивите привет! ;)

Novērtēt šo atsauksmi :

57pt3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Lapa 7 no 25