Jaunākās atsauksmes

BUSU NOMA

2012-02-27 17:46:26

Vēlos informēt par www.busu-noma.lv sniegto pakalpojumu zemo kvalitāti. Brīvdienu braucienam no augšminētās mājaslapas nomājām mikroautobusu: http://www.busu-noma.lv/lv/transporta-noma/mikroautobusu-noma/renault-mater-maxi8 Veicot izvēli un pasūtījumu neviens jūs neinformēs par sekojošām lietām: 1. Busiņam nedrīkst lietot rokas bremzi, jo tā vienkārši iesprūst un nav vairs atlaižama. 2. Busiņam nevar normāli aizvērt un atvērt sānu durvis. 3. Busiņa uzpildīšana prasa daudz vairāk laika nekā parasti, jo nezināmu iemeslu dēļ busiņa bāka ņem pretī tikai lēni tekošu degvielas strūkliņu, palaižot kā pierasts degviela gāžas pār malām. Par rokas bremzi jums ieteikuma formā pastāstīs busiņa saņemšanas brīdī, kad tiks veikta vispārēja lietošanas instrukcija. Pārējais būs jāatklāj pašiem. Ja zvanīsiet un sūdzēsieties jums pateiks, ka vienkārši nemākat pareizi lietot sānu durvis, bet bākas problēmas esot tikai ziemā, jo ziemas degviela pārāk puto... Kad atdosiet Busiņu iznomātājam noteikti to nemazgājiet. No mums 15Ls tāpat ieturēja, jo aizbraukšana no automazgātuves līdz nodošanas vietai ir pietiekams attālums, lai uzskatītu busiņu par atdotu, kā nemazgātu. No automazgātuves līdz nodošanas vietai mūsu gadījumā 5km. Busiņš tiek uzskatīts par tīru tikai gadījumā, ja izskatās tikko kā no mazgātuves, ja nevarat to nodrošināt, tad nav jēga mazgāt vispār. Izsniegšanas brīdī tiek stāstīts, ka bākā ir 20l degvielas, kas uz instrumentu paneļa izskatās kā viena strīpiņa. Izbraucot no saņemšanas vietas burtiski pēc pāris kilometriem iedegas lampiņa, kas saka ka degvielas palicis pavisam maz... domājams, ka 20l priekš šī busiņa ir maz. Pirms atdošanas kādu brīdi braucām ar iedegušos degvielas lampiņu, gribot būt godīgi ielējām minētos 20l degvielas un te uzreiz panelis rāda 3 strīpiņas, nu paši vainīgi. Lieki minēt, ka parasti pie saņemšanas bāka ir pilna un tādu to arī jānodod. Sākumā domājām vienkārši samierināties ar to kā ir un nekādas pretenzijas necelt. Kad no mums ieturēja 15Ls par to, ka nemākam ar busiņu lidot, lai nogādātu to no automazgātuves līdz nodošanas vietai spīdoši tīru, sākām uzskaitīt savas pretenzija ar cerību uz izlīgumu. Pretī saņēmām atbildi: "Rokas bremzi ziemā šiem modeļiem lietot nav ieteicams. Degvielas daudzums bākā bija 1 iedaļa, tā arī vajadzēja nodot. Automašīna nav jauna un brauciena laikā vis kaut kas var notikt, taču izbraukājāt, kur bija plānots un atgriezāties atpakaļ. Automašīnu pēc līguma ir jāmazgā. Automašīna pašlaik stāv automazgātuvē. Tiek tērēta nauda un laiks. Kredītrēķinu diemžēl nemainīsim." Protams, ka esam kārtīgi Latvieši un par šiem 15Ls strīdu neturpinājām. Tomēr nolēmām vismaz informēt citus, lai jūs neatkārtotu mūsu kļūdas.

Novērtēt šo atsauksmi :

40pt


VID Galvenā muitas pārvalde

2012-02-26 00:28:37

Labdien birokraatija!Jus ofisa zurkas,kas izdomaaja bildeet terehovaa kravas masinas,un bildes suutiit uz riigu nez kaadiem jefinjiem peetiit vai taa masina drikst iebraukt latvijaa vai nedriikst,vareejaat savas atseedeetaas pakaljas piecelt un atbraukt pashi uz rkp!man 6 h vietaa rindaa jaanoseez 36 h un maajaas es vairs netieku!!!man arii ir gjimene un es arii maajaas gribu!par ko jums vispaar tur algas maksaaa!efektiigas un aatras mashiinas apskates vietaa jus izdomaaajiet sisteemu,kas ir tur kur zapiitim motors!

Novērtēt šo atsauksmi :

88pt


SIA Lucky Platon

2012-01-18 14:33:48

Apmeklēju šo salonu jau vairākus gadus,pie frizieres Žannas. Esmu ļoti apmierināta, arī cenas ļoti pieņemamas, es pat teiktu zemas salīdzinot ar citiem saloniem. Šajā salonā esmu redzējusi,ka matus griež Pits Andersons, nezinu kā sauc frizieri, bet pie tās meistarītes ar melniem matiem.

Novērtēt šo atsauksmi :

5pt


Lauvas Nams

2011-11-10 15:07:44

Lieliska vieta kur atnākt paēst pēc nakts tusiņiem. Apkalpošana vienkārši super, ēdiens vienmēr augstākā kvalitātē. Godīgi sakot cenas liekas mazas salīdzinājumā ar porcijas izmēriem. Iesako nobaudīt girosu ar frī kartupeļiem un sēņu mērci mmmmmmm

Novērtēt šo atsauksmi :

6pt


Mācību centrs Baltimage

2011-10-21 08:57:51

Burvīgi! Ļoti patīk nodarbības pie pasniedzējas Ivitas. Var just, ka pasniedzēja mācību darbam vienmēr sagatavojies, pārvalda savu priekšmetu, vienmēr izskaidro nesaprotamo. Es pat teiktu - ir pasniedzēja talants. Sāku mācīties intensīvos kursos ar minimālām angļu valodas priekšzināšanām, un pēc mēneša jau varēju pārstāvēt uzņēmumu angliski runājošās sapulcēs. Manuprāt, tas ir pietiekams, veiksmīgs rādītājs Baltimage mācību kursu efektivitātei. Un noteikti- nav vajadzīgs skaļš vārds, lai pakalpojumu sniegtu kvalitatīvi. Noteikti turpināšu tieši šeit mācīties.

Novērtēt šo atsauksmi :

22pt


Rīgas 225. pirmsskolas izglītības iestāde

2011-10-03 14:26:46

Šobrīd šajā dārziņā notiek haoss. Remontdarbi, (kuros darbojas divas brigādes) notiek vienlaicīgi ar bērnu pieskatīšanu.Izskatās kā būvlaukumā, vakarā uz dārziņu atnākot var satikt gan smēķējošus vīriešus, sēžot blakus mazuļiem, uz viņu paredzētiem soliņiem. Ceļi uzrakti, bet pie laukumiņa kur bērni spēlējas, nomesti dēļi, ar naglām uz augšu. Uz vecāku ieteikumu, ka bērni varētu tādā gadījumā vairāk atrasties telpās (zālē), ja ārā notiek šie būvdarbi, vecākiem tiek atbildēts, ka noteikumi paredz šādā temp. bērniem atrasties ārā!!!!!!!!! Nez kā ir ar tiem noteikumiem par smēķēšanu bērnu dārza teritorijā? pilnīgi nesaprotama loģika

Komentāri(4)

Novērtēt šo atsauksmi :

25pt1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Lapa 4 no 25