Jautājumi un atbildes

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir ''itilts.lv''?

Itilts.lv ir lietotāju un uzņēmēju kopīgi veidotais uzņēmumu katalogs, kas balstās uz lietotāju atsauksmēm par uzņēmumiem, to precēm, sniegtajiem pakalpojumiem vai apkalpošanu. Daloties pieredzē ar citiem portāla lietotājiem, jūs gūstiet informāciju, kas jums noderēs, izdarot savu izvēli plašajā preču un pakalpojumu tirgū.

Kādēļ reģistrēties itilts.lv?

Reģistrējoties jūs iegūstat iespēju izteikt savas domas par jebkura uzņēmuma piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, aizpildīt CV un darīt to pieejamu visiem portālā reģistrētajiem uzņēmumiem, tādā veidā uzlabojot savas iespējas atrast labāku darbu.

Kā reģistrēties itilts.lv?

Sadaļā ''Reģistrēties'' jums jānospiež uz saites ''Jauns lietotājs'' un jāaizpilda reģistrācijas forma. Lauki, kas atzīmēti ar * ir jāaizpilda obligāti.Ja nevarat autorizēties, rakstiet uz admin@itilts.lv!

Es vēlos uzrakstīt atsauksmi par kādu uzņēmumu, bet nevaru to atrast Jūsu portālā.

Jūs varat pievienot jebkuru uzņēmumu, par kuru vēlaties uzrakstīt atsauksmi. Lai to izdarītu, jums vispirms nepieciešams autorizēties sistēmā. Pēc tam sadaļā ''Lietotājam'' jānospiež poga ''Pievienot atsauksmi''! Lūdzu, aizpildiet visus laukus, kā arī neaizmirstiet novērtēt šo uzņēmu!

Kā un kādēļ man pievienot savu CV portāla datubāzei?

Pēc autorizēšanās sadaļā ''Lietotājam'', nospiežot pogu ''Mans CV'' jūs varat aizpildīt CV formu. Ja vēlaties to padarīt pieejamu uzņēmumiem, kas reģistrējušies itilts.lv un saņemt darba piedāvājumus, ielieciet ķeksīti lodziņā ''Aktīvs''! Šajā gadījumā uzņēmumiem būs pieejama jūsu CV iekļautā informācija, izņemot vārdu un uzvārdu.

Kā es varu pieteikties uz itilts.lv publicētajām vakancēm?

Autorizētiem lietotājiem, kuri ir aizpildījuši CV formu, zem vakances sludinājuma ir pieejama poga ''Pieteikties vakancei''. Nospiežot to, uzņēmums, kas ir publicējis šo vakanci saņems informāciju par jūsu pieteikumu, kā arī varēs apskatīt jūsu CV (ieskaitot personas datus).

Kā pastāstīt saviem draugiem par itilts.lv?

Mēs priecājamies, ka vēlaties mūs ieteikt saviem draugiem. Lai to izdarītu, pēc autorizēšanās sadaļā ''Lietotājam'', nospiediet pogu ''Draugi'', pēc tam spiediet ''Uzaicināt draugu''!

Kā es varu veikt izmaiņas savā profilā?

Pēc autorizēšanās sadaļā ''Lietotājam'', nospiežot pogu ''Rediģēt profilu'', jūs varat mainīt visu informāciju par sevi, izņemot vārdu un uzvārdu. Ja reģistrējoties jūs nejauši esat ievadījis šos datus nepareizi, rakstiet e-pastu uz admin@itilts.lv, un tie tiks izmainīti.

Par ko es varu rakstīt atsauksmi?

Jūs varat rakstīt atsauksmi par jebkura uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu, produktu vai apkalpošanu, ar kuru jums saistās pozitīva vai ne tik pozitīva, bet galvenais personīga pieredze. Ja nevarat atrast interesējošo uzņēmumu itilts.lv datubāzē, pievienojiet to paši! To jūs varat izdarīt, autorizējoties sistēmā un sadaļā ''Lietotājam'' nospiežot pogu ''Pievienot atsauksmi''.

Kas ir laba atsauksme?

Ja jūsu uzrakstītā atsauksme pauž jūsu personisko pieredzi, palīdz citiem lietotājiem veidot priekšstatu par šo uzņēmumu vai arī satur noderīgus ieteikumus pašam uzņēmējam, tad tā ir laba un noderīga atsauksme.
Trāpīgi noraksturots uzņēmums, tā preces vai pakalpojumi, to cilvēku raksturojums, kuriem šis uzņēmums varētu patikt – tas viss palīdz citiem lietotājiem izdarīt savu izvēli un dod iespēju uzņēmējam paskatīties uz sevi no malas. Portālā reģistrētajiem uzņēmumiem ir iespēja atbildēt uz jūsu pievienotajām atsauksmēm, tādā veidā veidojot dialogu.
Uzrakstīt labu atsauksmi ir vienkārši – rakstiet to tādu, kādu paši vēlētos lasīt! Labākās atsauksmes ir ne vien noderīgas, bet arī asprātīgas un interesantas.
Portāla lietotājiem ir iespēja novērtēt atsauksmes, tādējādi veidojot ikmēneša atsauksmju topus. Protams, uzņēmums tāpat kā jūsu pieredze un priekšstati var mainīties, tādēļ saglabājiet aktualitāti un atjaunojiet arī savas atsauksmes!

Vai es varu rakstīt arī negatīvu atsauksmi?

Jā, noderīga ir gan pozitīvā, gan negatīvā pieredze. Tomēr, rakstot negatīvu atsauksmi, esiet korekts – paudiet ne tikai savu attieksmi, bet miniet arī konkrētus faktus un detaļas, kas ir jūsu attieksmes pamatā! Centieties paust konstruktīvu kritiku un iesakiet, kā minētos trūkumus novērst! Jūsu viedoklis ir vērtība, taču nepatiesas informācijas sniegšana vai apzināta nomelnošana šajā portālā nav pieņemama.

Vai es varu rakstīt atsauksmes par uzņēmumu, ar kuru esmu saistīts?

Lai neveidotos interešu konflikts, lūdzu, nerakstiet atsauksmes par savu uzņēmumu, ne arī par to, kurā esat strādājis vai strādājat pašlaik! Ļaujiet to darīt saviem klientiem!

Vai itilts.lv publicē visas atsauksmes?

Jūsu rakstītā atsauksme var netikt publicēta vienīgi tad, ja, to rakstot, nav ievēroti sekojoši nosacījumi:

  • Interešu konflikts – lai jūsu sniegtā atsauksme būtu ticama un objektīva no lietotāja viedokļa, nerakstiet atsauksmi par sev piederošu uzņēmumu, uzņēmumu, kurā strādājiet vai strādājāt agrāk! Arī apzināta konkurentu nomelnošana itilts.lv nav pieņemama.
  • Pastarpināta pieredze vai baumas – jūsu atsauksmei jāsatur jūsu personiskā pieredze. Jums var būt savs viedoklis par kādu uzņēmumu, kas veidojies, ņemot vērā draugu vai kolēģu u.c. pieredzi, taču šajā portālā rakstiet tikai to, par ko esiet pārliecinājies pats!
  • Nekorekts stils – lai arī asi un trāpīgi izteicieni var jūsu atsauksmi padarīt interesantāku, tomēr ievērojiet parastās pieklājības normas! Portālā itilts.lv nav pieņemamas atsauksmes, kas satur personīgus aizvainojumus, rupjības, apmelojošu informāciju, kā arī aicinājumus uz naidu, vardarbību vai diskrimināciju.
  • Satura atbilstība – atsauksmei ir jāatbilst portāla itilts.lv mērķim un jāsatur lietotājam noderīga informācija par kādu uzņēmumu, tā precēm vai sniegtajiem pakalpojumiem.
  • Plaģiātisms – ievērojiet autortiesības, ievietojiet tikai savas personīgās pieredzes aprakstus!

Kas ir ''itilts.lv''?

Itilts.lv ir lietotāju un uzņēmēju kopīgi veidotais uzņēmumu katalogs, kas balstās uz lietotāju atsauksmēm par uzņēmumiem, to precēm, sniegtajiem pakalpojumiem vai apkalpošanu. Mēs piedāvājam vidi, kurā veidot kvalitatīvas un abpusēji izdevīgas patērētāja un uzņēmēja attiecības.

Kādēļ reģistrēties itilts.lv?

Reģistrējot savu uzņēmumu portālā itilts.lv, jūs izveidojiet sava uzņēmuma profilu ar uzņēmuma aprakstu, kontaktinformāciju, atrašanās vietu kartē un attēlu galeriju. Balstoties uz pozitīvajām atsauksmēm par savas preces vai pakalpojuma kvalitāti, jūs iegūstiet arvien jaunus klientus. Ārī konstruktīva kritika var jums palīdzēt pielāgot savu piedāvājumu patērētāju vēlmēm. Efektīvai reklāmai, īpaši internetā, nav nepieciešami agresīvi saukļi un uzbrūkošs dizains, jo, kā liecina aptaujas, 78% aptaujāto visā pasaulē uzticas citu pircēju ieteikumiem (Kompānijas AC Nielsen pētījums).

Kā reģistrēties?

Sadaļā ''Reģistrēties'' jums jānospiež uz saites ''Jauns uzņēmums'' un jāaizpilda reģistrācijas forma. Lauki, kas atzīmēti ar * ir jāaizpilda obligāti. Lūdzu, pārbaudiet, vai esat pareizi norādījuši uzņēmuma e-pasta adresi, jo pēc veiksmīgas reģistrācijas sistēma uz šo e-pastu nosūtīs ziņu, kas saturēs aktivizācijas saiti. Lai apstiprinātu reģistrāciju, jānospiež uz šīs saites, pēc tam jūs varēsiet autorizēties sistēmā. Ja neesat saņēmis apstiprinājuma e-pastu vai nevarat autorizēties, rakstiet uz admin@itilts.lv!

Es reģistrēju savu uzņēmumu, tomēr nevaru autorizēties.?

Rakstiet uz admin@itilts.lv un mēs pacentīsimies novērst problēmu.

Kā informēt par vakanci manā uzņēmumā?

Pēc autorizēšanās, sadaļā ''Uzņēmumam'', jums jānospiež poga ''Rediģēt vakances'', pēc tam jānospiež ''Pievienot''. Jāaizpilda darba sludinājuma forma un jānospiež ''Saglabāt''.

Kā es varu informēt portāla lietotājus par mana uzņēmuma īpašajiem piedāvājumiem un akcijām?

Pēc autorizēšanās, sadaļā ''Uzņēmumam'', jums jānospiež poga ''Rediģēt akcijas'', pēc tam jānospiež ''Pievienot''. Jāaizpilda akcijas forma un jānospiež ''Saglabāt''.

Kā es varu nomainīt uzņēmuma adresi portālā?

Rakstiet uz admin@itilts.lv un mēs to nomainīsim!