Vakances - Viesmīļi/viesmīles, Istabenes, Bārmeņi, Administratori, Supervaizeri, Pavāri, Pavāru palīgi

Amats :
Viesmīļi/viesmīles, Istabenes, Bārmeņi, Administratori, Supervaizeri, Pavāri, Pavāru palīgi
Nozare :
Administratīvais darbs, apkalpošana
Prasības :
HEY HEY HEY!!!!STEIDZAMI!!!!
***Prakse Grieķijas lieliskākajās viesnīcās apkalpojošajam personālam vasaras sezonai 2010 jums izvēlētā laikā!!!
***Ceļš,dzīvošana un ēdināšana apmaksāta.
***Stipendija:400 eu+overtime+tips
***Iespēja pieteikties uz konsultāciju 4.decembrī klubā Essential,aizpildot anketu
***Intervijas sākas janvārī
***programmas maksa 250 Ls(pirmā iemaksa līguma slēgšanas brīdī 35 Ls)
***Lai pieregistrētos:jāaizpilda anketa,jāiesniedz savas fotogrāfijas,pases kopija,janoslēdz līgums
***Angļu valodas pamatzināšanas
***18-35 gadi
***uz rezultātu un atbildibas sajūtu orientēta persona
Pienākumi :
***darbs Grieķijas viesnīcu restorānos,bāros,apkalpojošajos departamentos
Piedāvājam :
***Alga-no 400 eu+tips+overtime
***Dzīvošana,Ceļš,Ēdināšana apmaksāta
***Sertifikāts pēc prakse beigšanas
Kontakti :
Liene Grīnberga\\\\29565257
Beigu termiņš :
2039-01-01