Skatīts : 1911

Optikas Centrs-Uzņēmums

Optikas Centrs


Nozare : Tirdzniecība, veikali, Optika, brilles
Adrese : Valmiera, Rīgas iela 5, LV-4201
Web adrese : http://www.optikascentrs.lv 
Telefons : 371 64233105
Mobilais telefons :
Fakss : 371 64233106
E-pasts : optikascentrs@inbox.lv
  • Apraksts :

Visās "Optikas Centrs" filiālēs iespējams saņemt pilnu servisu, sākot ar redzes pārbaudi pie acu ārsta vai optometrista, nepieciešamības gadījumā, apmeklējumu turpinot ar sev tīkama briļļu ietvara izvēli,no pasaulē vadošo briļļu ietvaru ražotāju kolekcijām,kuras apvieno kvalitāti un jaunākās modes tendences,sabalensējot tās ar izdevīgu cenu.
Cauri laikam kvalitāte ir bijusi "Optikas Centrs" sniegto pakalpojumu galvenā vadlīnija, līdz ar to, ne tikai briļļu ietvaru piedāvājumā, bet arī tālākā briļļu izgatavošanas procesā un briļļu lēcu izvēlē šie principi tiek ievēroti. "Optikas Centrs" jau vairākus gadus saviem klientiem piedāvā briļļu lēcas, kuras tiek individuāli izgatavotas Itālijā.Šī sadarbība briļļu lēcu pasūtīšanas iespējas "Optikas Centrs" filiālēs padara neticami plašas.Pēc individuālās receptes pasūtītas optiskās saulesbrilles,jaunākās paaudzes progresīvās briļļu lēcas, briļļu lēcas sportam,neticami izturīgās IronExtraHard briļļu lēcas, XtractiveTransitions lēcas braukšanai ar auto un vēl neskaitāmas citas iespējas "Optikas Centrs" filiālēs ir realitāte. Tajā pašā laikā neaizmirstot par vienkārši kvalitatīvi dzidrinātām briļļu lēcām darbam pie datora vai briļļu lēcām komfortablai ikdienas lietošanai.
Kad klienta pasūtījums tiek nodots tālākai izgatavošanai, "Optikas Centrs" saviem klientiem, apsteidzot citus reģionālos optikas pakalpojumu sniedzējus, un ejot vienā solī ar optikas jaunākajiem sasniegumiem, nodrošina briļļu izgatavošanu ar pasaulē profesionālāko un šobrīd jaunāko briļļu izgatavošanas tehnoloģiju Essilor "Mr Blue". Šī tehnoloģija garantē nevainojamu precizitāti. Nav darba, kas ir ārpus "Mr Blue" spēju diapazona. Nestandarta bāzes liekumi,sarežģītas skrūvbrilles,vai jūsu individuāli izveidota briļļu lēcas forma,kaut kļavu lapas formā un ne tikai - tas viss ir realizējams.Šīs ir tikai dažas no īpašībām,kas to padara par nepārspētu briļļu izgatavošanas tehnoloģiju līderi un nr.1 visā pasaulē, kā arī mūsu standartiem atbilstošu komandas biedru.
"Optikas Centrs" filiālēs ir pieejams plašs saulesbriļļu klāsts, atbilstoši sezonas modes tendencēm un acu drošības normām, visām piedāvājumā esošajām saulesbrillēm ir 100% UV filtrs, kā arī gandrīz viss saulesbriļļu klāsts ir ar polarizētām saulesbriļļu lēcām,papildus komfortam un ērtībai. Saulesbrilles, tāpat kā briļļu rāmji, ir atrodami visām gaumēm, vecumiem un prasībām. Tāpat pie mums var arī pārbaudīt jau esošo saulesbriļļu UV filtra esamību.
Ar tikpat lielu atbildību, neatkāpjoties no kvalitātes standartiem tiek apkalpoti arī kontaktlēcu lietotāji. Sākot ar konsultāciju, līdz detaļām izprotot nepieciešamo kontaktlēcu veidu un specifiku, kā arī apgūstot to lietošanu un turpinot pēc tam nodrošināt iespēju periodiski kontaktlēcas iegādāties no jauna, visdažādākajiem lietošanas režīmiem. Plašs ir kontaktlēcu kopšanas un uzglabāšanas līdzekļu, un aksesuāru piedāvājums."Optikas Centrs" saviem klientiem nodrošina arī briļļu remontu un regulāru briļļu ķīmisko vai ultraskaņas kopšanu.Visās filiālēs ir pieejami dažādi briļļu aksesuāri,kas nodrošina parocīgu,drošu un ilglaicīgu briļļu lietošanu.
Kvalitāte,īpaša pieeja klientam,īstā risinājuma piemeklēšana un perfekts rezultāts,kas nolasāms apmierināta klienta smaidā no mums atvadoties ir "Optikas Centrs" pamati, uz kuriem balstoties strādājam jau divdesmit gadus.
Sniegt klientam labāko ir "Optikas Centrs" devīze, viss, ko mēs sagaidām no sava klienta ir labākās izvēles izdarīšana, izvēloties mūsu sniegtos pakalpojumus.
Jūsu "Optikas Centrs" filiālēs -
Valmierā, Rīgas ielā 5-4, Valkā, Ausekļa ielā 54, Alūksnē, Pils ielā 27b, Gulbenē, O.Kalpaka ielā 62, Cēsīs, Rīgas ielā 6, Smiltenē, Blaumaņa ielā 2, Salacgrīvā, Vidzemes ielā 2, t/c Top


Filiāles