Skatīts : 1636

GLOBAL PROJECT-Uzņēmums

GLOBAL PROJECT


Nozare : Bizness, finanses, tiesības, drošība, Būvniecība un arhitektūra, Remonta darbi
Adrese : Biešu iela 5-2, Rīga, LV – 1004
Web adrese : http://globalproject.lv 
Telefons : +371 26134910
Mobilais telefons : +371 26134910
Fakss :
E-pasts : info@globalproject.lv
  • Apraksts :

 


SIA Global Project ir plaša profila uzņēmums projektēšanas, restaurācijas, būvdarbu veikšanas un nekustamo īpašumu jomā. Mēs piedāvājam un nodrošinām saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu, sākot ar konsultāciju, līdz realizētai klienta vēlmei. Savas darbības sekmīgai attīstībai un konkurētspējas nodrošināšanai, mūsu prioritāte ir klients un SIA Global Project sniegtā pakalpojuma augsta kvalitāte. Galvenais mūsu pakalpojums ir zemes ierīcība.


SIA Global Project ir ļoti plaša pieredze zemes ierīcības projektu izstrādē, šajā nozarē  SIA Global Project sniedz pakalpojumus visā Latvijas teritorijā, neatkarīgi no sarežģītības pakāpes. Tiek nodrošināta individuāla pieeja katrai klienta iecerei un vēlmei. Papildus SIA Global Project sniedz bezmaksas padomus un konsultācijas, kā visoptimālāk un produktīvāk sadalīt, apvienot vai pārkārtot zemes gabalu robežas, lai vislielākais ieguvējs gala rezultātā būtu klients.


Pēdējā gada laikā SIA Global Project ir bijusi iespēja ļoti aktīvi pievērsties restaurācijas pakalpojumu sniegšanā, valstiski un vēsturiski nozīmīgos objektos, kas apliecina uzņēmuma augsto kompetenci uzticēto darbu izpildē.