Skatīts : 1532

Sime katli-Uzņēmums

Sime katli


Nozare : Būvniecība un arhitektūra
Adrese : Brīvības iela
Web adrese : http://sime-katli.lv/ 
Telefons : +371 22181366
Mobilais telefons : +371 22181376
Fakss :
E-pasts : 102denis@inbox.lv
  • Apraksts :

Vietnes misija ir sniegt iespēju klientiem, kuri mūsdienu laikmetā, vēlas ietaupot laiku un naudu, veikt pārdomātu preču un pakalpojumu izvēli internetā.
Sniedzam klientiem profesionālas konsultācijas par apkures iekārtām, piedāvājam ātru piegādi uz jebkuru vietu Latvijā.
Pārdotajām precēm mēs pilnībā nodrošinam garantijas un pēc-garantijas servisu.
Optimizācijas nolūkos izmantojojam tirdzniecības modeli, kur pircējs saņem preci neizmantojot standarta tirdzniecības telpas, kas ļauj par ietaupītajiem līdzekļiem algot profesionālus konsultantus, tehniskos darbiniekus un uzstādītājus, kā arī ļauj nodrošināt preču bezmaksas piegādi.
Profesionāli konsultanti, kas ir apmācīti un praksē iepazinušies ar dažādām apkures un ūdens apgādes iekārtām, to specifiku un darba īpašībām, varēs ieteikt jums pašu optimālāko risinājumu.
Īpaši vēlamies atzīmēt, ka esam uz klientiem orientēts uzņēmums un varam piedāvāt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Mēs esam pārliecināti, ka Jūs būsiet apmierināti ne tikai ar nopirkto "SIME" iekārtu, bet arī ar apkalpošanas kvalitāti.
Saprotot, ka mūsu klientiem ļoti svarīgas ir optimālas cenas, pastāvīgi veicam tirgus pētījumus, samazinām izmaksas un cenšamies sniegt mūsu klientiem vislabāko piedāvājumu
Būsim priecīgi Jums pakalpot !