Skatīts : 3482

Ultrasonogrāfijas Centrs-Uzņēmums

Ultrasonogrāfijas Centrs


Nozare : Veselība, Slimnīcas
Adrese : Pērnavas ielā 6/8, Rīga
Web adrese : http://usc.lv 
Telefons : 29120755
Mobilais telefons : 29120755
Fakss :
E-pasts : info@usc.lv
  • Apraksts :

Pie mūsu speciālistiem Jūs varat saņemt visas priekšrocības, ko dod maksas medicīna - laipnu attieksmi, individuālu pieeju, pieredzējušu speciālistu pakalpojumus. Ārstu daudzu gadu pieredze savā specialitātē nodrošina kvalitatīvus un informatīvi bagātus izmeklējumu rezultātus.
Mūsdienu medicīnā diagnostikas precizitāte ir viens no galvenajiem veiksmīgas ārstēšanas stūrakmeņiem, tāpēc mūsu devīze skan:
Lai zinātu, kā arstēt, jāzin, ko ārstēt !


SIA Ultrasonogrāfijas centrs sevī ietver Dr. Egīla Buļbika privātprakses Rīgā, Pērnavas ielā 6/8 un Valmierā, Stacijas ielā 11.
Dr. E. Buļbiks var lepoties jau ar 20. gadu pieredzi medicīnas jomā. Savulaik beidzis Medicīnas institūtu, sākotnēji praktizējis kā pediatrs, bet 1996.gadā pārkvalificējies par radiologu diagnostu un līdz pat mūsu dienām krājis savu pieredzi tieši diagnostikas jomā.
Valmierā arī ir izvērsta sadarbība ar Rīgas speciālistiem - Dr. Edgaru Krišānu, kurš praktizē asinsvadu doplerogrāfijas izmeklējumos un Dr. Vladimiru Lavrentjevu, kurš veic ehokardiogrāfijas izmeklējumus un konsultē, kā reimokardiologs.