Skatīts : 2129

AAS Baltikums-Uzņēmums

AAS Baltikums


Nozare : Apdrošināšana, Bankas
Adrese : Ūdens iela 12, Rīga, LV-1007
Web adrese : http://baltikums-online.lv/ 
Telefons : 67807455
Mobilais telefons :
Fakss : 67165310
E-pasts : marketings@baltikums.lv
  • Apraksts :

Mūsu apdrošināšanas sabiedrības vēsture aizsākās 90. gadu sākumā, kad uzņēmēju grupa, kuru vidū bija arī nākamie sabiedrības Baltikums dibinātāji, izveidoja valstī pirmos privātos jūras transporta uzņēmumus. Apdrošināšanas sabiedrības tradīcijas un saknes veidojās, sniedzot starpniecības un brokeru pakalpojumus saviem uzņēmumiem un klientiem piederošo jūras kuģu, atbildības un kravu apdrošināšanā, turklāt riskus izvietojot vadošajās pasaules apdrošināšanas sabiedrībās. Augstais profesionālisms jūras risku apdrošināšanā, vadošā pozīcija šajā biznesa veidā tajā laikā noteica dibinātāju izvēli un lēmumu izveidot pašiem savu apdrošināšanas sabiedrību, lai vislabākajā veidā aizsargātu savas komercintereses.
1998. gadā sabiedrība Baltikums iegūst licenci apdrošināšanai Latvijā un uzsāk apkalpot savu dibinātāju un viņu partneru apdrošināšanas intereses, pakāpeniski pāraugot universālā apdrošinātājā.
vienpadsmitajā darbības gadā apdrošināšanas sabiedrība Baltikums ir kļuvusi par dinamiski attīstošos mūsdienīgu, privātu apdrošināšanas sabiedrību, kurā strādā vairāk kā 250 darbinieki un kuras biroji atrodas 55 Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās, kā arī ir izveidota filiāle Lietuvā.
Apdrošināšanas sabiedrība šobrīd darbojas šādos uzņēmējdarbības segmentos:
- sniedzam visu veidu risku, izņemot dzīvības, apdrošināšanas pakalpojumus privātiem un korporatīviem klientiem;
- strādājam ar korporatīvajiem klientiem, piedāvājot visa veida atbildības, īpašuma risku un personisko apdrošināšanu ar individuālām polisēm, izstrādājam apdrošināšanas apkalpošanas programmas, pamatojoties uz korporatīviem apkalpošanas līgumiem;
- specializējamies autotransporta apdrošināšanā, iekaitot „zaļās kartes” un personisko risku apdrošināšanu Baltijas valstīs, kurās mūsu sabiedrība ieņem nozīmīgu vietu;
- atsevišķās nozarēs piedāvājam konsultācijas korporatīvajiem klientiem un privātpersonām par riska vadību, kā arī izstrādājam daudzveidīgas programmas, kas atbilst viņu individuālajām vajadzībām.
Pašlaik Baltikums visu galveno rādītāju ziņā ir viena no lielākajām riska apdrošināšanas kompānijām Latvijā, un šogad svinēja savu 11 gadu jubileju!


Galerija